25 czerwca 2020

Technologie interaktywne i ich zastosowanie

Na naszej stronie znajdziesz ciekawostki o nowych technologiach w branży biznesowej, fotograficznej i filmowej.

Ściana multimedialna w sali konferencyjnej

Osoby prowadzące poważny biznes potrzebują specjalnego pomieszczenia do planowania strategii marketingowej oraz zarządzania kryzysowego (sprawy finansowe firmy, plany rozwojowe). Takim pomieszczeniem zazwyczaj jest sala konferencyjna, ale aby była idealnym miejscem do planowania strategii koniecznym będzie jej odpowiednie wyposażenie.

Czym jest ściana multimedialna?

To specjalny ekran dotykowy o bardzo dużej przekątnej (zazwyczaj ma 60 cali) podzielony na kilka sekcji. Każdy pracownik może zaimplementować do urządzenia swój projekt i przy asyście współpracowników porównywać jego przyszłość i rokowania z innymi. Największe przedsiębiorstwa już od dawna praktykują takie rozwiązania i uważają, że to najlepszy sposób na szybkie, sprawne i efektywne planowanie strategii firmy.

Ile kosztuje ściana multimedialna?

Produkty takie jak V-Glass w formie monitora multimedialnego kosztują kilkanaście tysięcy złotych. To doprawdy poważna suma i poważna inwestycja, dlatego mogą się na nią zdecydować jedynie te firmy, które swój biznes biorą na poważnie. Spółki takie jak Polsat czy Polkomtel mają jedne z najlepiej wyposażonych sal konferencyjnych, gdzie przy planowaniu strategii bierze udział nie 10 czy 20 osób, a kilkaset!

Ściana multimedialna to bardzo dobry sposób na zmaksymalizowanie efektów rozwoju firmy. Jeśli mieliście kiedykolwiek do czynienia z takim urządzeniem, to opiszcie swoje wrażenia pod tematem.