25 czerwca 2020

Technologie interaktywne i ich zastosowanie

Na naszej stronie znajdziesz ciekawostki o nowych technologiach w branży biznesowej, fotograficznej i filmowej.

Czym jest V-Table?

Duże firmy z wieloma pracownikami chętnie inwestują pieniądze w sale konferencyjne, aby zapewnić maksymalny komfort najważniejszym współpracownikom podczas planowania strategii marketingowej lub finansowej przedsiębiorstwa. W ostatnim czasie hitem sprzedaży okazały się ekrany V-Table, czyli blaty multimedialne do sprawniejszego prowadzenia negocjacji podczas spotkań zarządu.

Czym są blaty V-Table?

Są to stanowiska z wbudowanymi ekranami dotykowymi. Pozwalają na sprawne i precyzyjne sterowanie aplikacjami, prezentacjami oraz videoprezentacjami. Są jakby komputerem stacjonarnym, ale poprzez sposób obsługiwania dają o wiele więcej możliwości, niż notebook. Posiadają wbudowane mikrofony i można je podzielić na kilka sekcji. Jeden ekran może zostać złożony z kilku odrębnych sekcji, dzięki czemu kilku pracowników jednocześnie będzie mogło porównywać swoje projekty / prezentacje czy propozycje.

Kto powinien inwestować w V-Table?

Zdecydowanie największe firmy, które spędzają wiele czasu na planowaniu strategii marketingowej przedsiębiorstwa. Choć urządzenia tego typu kosztują sporo, to zwiększają efektywność pracy, a ta niemal zawsze przekłada się na większe obroty i finalnie – zyski. Jeśli jest wśród Was osoba, która pracuje na takim urządzeniu, to zachęcamy do podzielenia się opiniami pod tematem!