25 czerwca 2020

Technologie interaktywne i ich zastosowanie

Na naszej stronie znajdziesz ciekawostki o nowych technologiach w branży biznesowej, fotograficznej i filmowej.

V-Screens – dla kogo to rozwiązanie?

V-Screens to nowoczesne monitory dotykowe, które dedykowane są grafikom, osobom zarządzającym agencjami interaktywnymi, marketingowymi oraz SEO. To również bardzo dobre rozwiązanie dla specjalistów z zakresu planowania strategii rozwoju firmy. Choć dostępne są w wielu punktach naszego kraju, ich prawdziwy „boom” ma obecnie miejsce w Internecie. Co warto wiedzieć o V-Screens i dlaczego są pomocne w pracy?

Jak działają ekrany V-Screens?

Wyobraź sobie salę konferencyjną na której znajduje się 20 osób. Wszyscy siedzą przy dużym stole i aby móc sprawnie się komunikować dzielą się swoimi projektami na rzutniku. Do takiego urządzenia może być podłączonych nawet kilkanaście monitorów dotykowych V-Screens, co tylko zwiększy efektywność pracy. Sama obsługa takich ekranów to jak w przypadku innych urządzeń dotykowych – komfort, prostota oraz perfekcyjna precyzja. Oszczędność miejsca (brak myszy i klawiatury), czasu (szybsza obsługa aplikacja) i nerwów (ekrany się nie zacinają).

Komu dedykowane?

Głównie dużym firmom, które zajmują się planowaniem strategii. Na takich monitorach zainstalowane są specjalne aplikacje interaktywne do sporządzania wykresów, statystyk oraz grafik w 3D. Choć póki co niewiele firm stać na takie rozwiązanie, w Niemczech oraz Francji ekrany V-Screen robią prawdziwą furorę.

Co sądzicie o monitorach dotykowych? Czy sprawdziłyby się w Waszej firmie? Piszcie odpowiedzi pod tematem.