25 czerwca 2020

Technologie interaktywne i ich zastosowanie

Na naszej stronie znajdziesz ciekawostki o nowych technologiach w branży biznesowej, fotograficznej i filmowej.

Czym są aplikacje dotykowe?

Posiadacze smartfonów oraz tabletów często korzystają z aplikacji mobilnych, które wyświetlają się na urządzeniu tak samo, jak na monitorze deskopowym. Jako, że era m-urządzeń cały czas trwa, codziennie pojawiają się aplikacje dedykowane, które mają uprościć korzystającym z urządzeń dotykowych poruszanie się po witrynie / platformie / interfejsie.

Kto powinien inwestować w aplikacje dotykowe?

Przede wszystkim właściciele dużych sklepów. Mogą przy pomocy programistów zamówić skrypt na urządzenia mobilne, który pozwoli poznać ofertę sklepu bezpośrednio na smartfonie, tablecie lub ultrabooku. Co ciekawe to fakt, że aplikacje dotykowe zwykle występują też w formie deskopowej na monitory, które wykonano w technologii, np: V-Glass.

Co dają aplikacje dotykowe?

Przede wszystkim są kanałem dostępu do platformy, sklepu e-commerce i aplikacji internetowych. Coraz więcej osób działających w sieci robi wszystko, aby na urządzeniach mobilnych ich strony czy witryny wyświetlały się odpowiednio. Uważamy, że to bardzo dobry kierunek rozwoju, a agencje interaktywne tylko utwierdzają nas w tym przekonaniu.